14 medalja i ukupno treće mjesto za jaskanske judaše u Svetoj Nedelji

Judo klub Jaska nastupio je u Svetoj Nedelji na Sakura kupu i osvojio ukupno treće mjesto u konkurenciji 43 kluba iz Slovenije, BiH, Mađarske, Ukrajine i Hrvatske. Od preko 500 natjecatelja koji su bili na Sakura kupu, borci jaskanskog judo kluba osvojili su ukupno 14 medalja.

U kategoriji do 8 godina, prva mjesta osvojili su Ariana Stipić i Adam Blažek, a treća Nina Desović i Mihael Stunja.

Do 10 godina zlatna medalja pripala je Josipu Stipiću, a bronce su osvojili Elin Bartaković i Matej Kuharić.

Do 12 godina Lana Ribarić je osvojila drugo mjesto, a Elin Bartaković, Valentino Tandarić i Paola Kuharić treća mjesta.

Nika Markulin je bila prva u konkurenciji do 14 godina i druga u kategoriji do 16 godina, a treće mjesto u kategoriji do 16 godina osvojila je Iva Žalac.