3. HNL | Hattrickom Prijića vodeći Vinogradar stigao do osme pobjede | audio

U jučer odigranom 9. kolu 3.  Hrvatske nogometne lige zapad, nogometaši Vinogradara stigli su do osme pobjede. U Mladini su zeleni pred stotinjak gledatelja svladali Novigrad rezultatom 4:2. Dva puta su domaćini vodili u prvom dijelu pogocima Prijića, no gosti su se oba puta vraćali u utakmicu. U prvoj minuti drugog poluvremena Prijić postiže svoj treći pogodak, a konačnih 4:2 postavlja Kurečki u 87. minuti utakmici.

Nakon utakmice s autorom hattricka Igorom Prijićem i trenerom Stjepanom Gomercem razgovarao je Zdenko Vuković:

VINOGRADAR – Novigrad  4:2 (2:2)

1:0 Prijić 6′, 1:1 Pasulji 16′, 2:1 Prijić 23′, 2:2 Dukađin 29′, 3:2 Prijić 46′, 4:2 Kurečki 87′.

Nakon 9 odigranih kola Vinogradar je s 24 osvojena boda vodeća momčad Treće HNL zapad, a prvi pratitelj im je Krk koji ima isti broj bodova, no slabiju gol razliku od zelenih. Treći je Orijent s 22 boda, a četvrti HAŠK sa 17 bodova koji je ujedno i sljedeći protivnik Vinogradara. Naime, sljedeće, 10. kolo, na rasporedu je za vikend, a zeleni gostuju u Pešćenici kod HAŠK-a.

POGLEDAJTE I OVO  Danas proslava polustoljetnog jubileja Gradskog kazališta Jastrebarsko