
Među TOP 10 gradova u Hrvatskoj prema kriteriju neto dobiti poduzetnika u prošloj godini, dva su s područja Zagrebačke županije – Sveta Nedelja i Velika Gorica.
Prema kriteriju konsolidirane (neto) dobiti u 2019. godini najbolji su poduzetnici u sljedećim gradovima: Zagreb, Poreč, Rijeka, Sveta Nedelja, Dubrovnik, Velika Gorica, Vukovar, Zadar, Varaždin i Rovinj.
U usporedbi s rang listom u 2018. godini ispali su Split, Karlovac i Našice, a novi na rang listi su Sveta Nedelja, Zadar i Varaždin.
Fina, koja je objavila ove podatke, navodi i tvrtke koje su najviše doprinijele dobrim rezultatima poduzetnika, pa se tako doznaje da je u Svetoj Nedelji to tvrtka MABA-COM u stečaju, a u Velikoj Gorici LIDL HRVATSKA.