Jaskanci pridonijeli ukupnoj pobjedi na Obrtničkim sportskim igrama

Na 12. Obrtničkim sportskim igrama, u organizaciji Hrvatske obrtničke komore, održanim u Malom Lošinju od 9. do 12. svibnja, tradicionalno su sudjelovali i predstavnici Udruženja obrtnika Jastrebarsko ispred Obrtničke komore Zagreb koja je ukupni pobjednik igara.

Jaskanski natjecatelji: Tomislav i Ivona Ciban, Stjepan i Ljiljana Slemenšek, Štefica Leščić, te Nikola i Mislav Golojuh, ostvarili su značajne rezultate i pridonijeli pobjedi Obrtničke komore Zagreb.

Tako su za malonogometnu ekipu Obrtničke komore Zagreb, igrali Nikola i Mislav Goljuh i osvojili drugo mjesto; u stolnoteniskom natjecanju u muškoj kategoriji Tomislav Ciban osvojio je 3. mjesto, a u ženskoj je nastupila Ivona Ciban koja je u kategoriji mješoviti tim sa Stjepanom Selemnšekom također osvojila 3. mjesto.