Judo klub Jaska u Pisarovini ukupno treći među 22 ekipe

Natjecatelji judo kluba Jaska nastupili su na tradicionalnom “Memorijalu Damir Milatović” u Pisarovini. Dva najbolja kluba na turniru bili su bosansko-hercegovački, a judo klub Jaska je u konkurenciji 22 kluba zauzeo ukupno treće mjesto.

16 jaskanskih judašica i judaša osvojili su ukupno 22 medalje.

Do 8 godina prvo mjesto je osvojila Ariana Stipić, a drugo mjesto Mila Baloban. Do 10 godina zlata su osvojili Josip Stipić, Matej Kuharić i Elin Bartaković, srebra Ivan Jurković i Tin Benko, a broncu Kim Bartaković. U istoj kategoriji Josip Baloban je bio peti.

U kategoriji 12 godina srebra su u Pisarovini osvojili Teo Tomačić, Elin Bartaković i Paola Kuharić, a brončane medalje Josip Stipić, Matej Kuharić, Valentino Tandarić, Lana Ribarić i Lucija Milašinčić. U kategorji do 14 godina za judo klub Jasku zlato je osvojio Teo Tomačić, srebra Valentino Tandarić i Lana Ribarić, a bronce Karla Žebec i Paola Kuharić, dok je bronca u kategoriji do 16 godina pripala i Ivi Žalac.