Kickboxing | Jaskanski borci u talijanskom Riminiju na 13. mjestu u konkurenciji 210 klubova

Borci kickboxing kluba Jastreb nastupili su za vikend na Svjetskom kup u talijanskom Riminiju zajedno s još 2.800 natjecatelja iz 42 zemlje svijeta. U konkurenciji ukupno 210 klubova, Jastrebovi su kolektivno po ostvarenim rezultatima zauzeli vrlo visoko 13. mjesto.

Pojedinačno su za kickboxing klub Jastreb, po dvije zlatne medalje osvojile Dora i Paola Matić, a po jedno zlato Matej i Lovro Žamarija. Srebrne medalje osvojili su Maša Širanović i Fabijan Širanović, a brončane Paola Matić i Ivan Maretić. Još je nastupio Fran Grubiša.

Dora Matić je nastupila u disciplini Point Fight, djevojčice -27 kg, te je osvojila prvo mjesto.
Matej Žamarija je nastupio u disciplini Point Fight, dječaci +36 kg, te je osvojio prvo mjesto.
Maša Širanović je nastupila u disciplini Point Fight, djevojčice +36 kg, te je osvojila drugo mjesto.
Fran Grubiša je nastupio u disciplini Point Fight, mlađi kadeti -37 kg, te je nažalost ostao bez medalje ali odradio dvije vrhunske borbe.
Ivan Maretić je nastupio u disciplini Point Fight, mlađi kadeti -47 kg, te je osvojio treće mjesto.
Paola Matić je nastupila u disciplini Point Fight, mlađe kadetkinje iznad zelenog pojasa +42 kg, te je osvojila prvo mjesto.
Lovro Žamarija je nastupio u disciplini Point Fight, stariji kadeti -69 kg, te je osvojio prvo mjesto.
Fabijan Širanović je nastupio u disicplini Point Fight, stariji kadeti +69 kg, te je nažalost ostao bez medalje ali je odradio četiri vrhunske borbe.
Paola Matić je nastupila u disciplini Light Contact, mlađe kadetkinje iznad zelenog pojasa +47 kg, te je osvojila prvo mjesto.
Paola Matić je nastupila u disciplini Light Contact, mlađe kadetkinje +47 kg, te je osvojila treće mjesto.
Fabijan Širanović je nastupio u disciplini Light Contact, stariji kadeti +69 kg, te je morao predati finale zbog ozlijede.