Kickboxing klub Jastreb najbolji na turniru ‘Topusko Open’

Kickboxing klub Jastreb proglašen je najboljim na turniru ‘Topusko Open’, a njegovi natjecatelji osvojili su 13 pojedinačnih medalja. U Point Fightu prva mjesta osvojili su Dora Matić, Mauro Mavračić, Fabijan Širanović i Lovro Žamarija koji je proglašen i najboljim borcem kategorije. Druga mjesta osvojili su Maša Širanović i Ivan Maretić, a treće mjesto Matej Žamarija.

U Light Contactu Lovro Žamarija je osim prvog mjesta proglašen i za najboljeg borcem kategorije, a uz njega prvo mejsto u light contactu osvojio je i Fabijan Širanović.

U Kick Lightu prvo mjesto za kickboxing klub Jastreb osvojio je Dorian Kupčinec koji je ujedno proglašen i za najboljeg borca u Kick Lightu, dok je drugo mjesto pripalo Josipu Salomanu.

Topusko Open održano je proteklog vikenda, nastupilo je ukupno 192-oje boraca iz 3 države, a kickboxing klub Jastreb proglašen je najboljim klubom na turniru.

POGLEDAJTE I OVO  Danas proslava polustoljetnog jubileja Gradskog kazališta Jastrebarsko