Kickboxing klubu Jastreb 20 medalja na jakom turniru u Splitu

Natjecatelji kickboxing klub Jastreb nastupili su u subotu u Splitu na 23. Croatia Openu, turniru koji je okupio više od 650 natjecatelja s područja Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Crne Gore. Jaskanski borci bili su vrlo uspješni, a u konkurenciji 38 klubova, Kickboxing klub Jastreb proglašen je najboljim u Point fight disciplini!

Pojedinačno je osvojeno 20 medalja i to 13 zlatnih i 7 srebrnih, a Lovro Žamarija je proglašen i najboljim borcem u disciplini Point fight među starijim kadetima. Svatko u svojoj kategoriji zlatne medalje su osvojili: Karlo Mavračić, Alen Sakać, Marko Mavračić, Martin Grubiša, Dora Matić, Mauro Mavračić, Matej Žamarija, Paola Matić, Ana Maretić, Fabijan Širanović i Vilim Uremović, dok je Lovro Žamarija osvojio dvije zlatne medalje. Po dvije srebrne medalje osvojili su Fran Grubiša i Fabijan Širanović, a po jedno srebro Eugen Sakać, Vilim Uremović i Dora Matić. Još su nastupili Maša Širanović, Veronika Vukušić i Matija Hmelina.

SVI REZULTATI PO KATEGORIJAMA

Karlo Mavračić je nastupio u disciplini Point fight, dječaci početnici -25 kg, te je osvojio 1. mjesto.

Alen Sakać je nastupio u disciplini Point fight, dječaci početnici +32 kg, te je osvojio 1. mjesto.

Marko Mavračić je nastupio u disciplini Point fight, dječaci -28 kg, te je osvojio prvo mjesto.

Martin Grubiša je nastupio u disciplini Point fight, dječaci +32 kg, te je osvojio 1. mjesto.

Dora Matić je nastupila u disciplini Point fight, djevojčice -28 kg, te je osvojila prvo mjesto.

Eugen Sakać je nastupio u disciplini Point fight, mlađi kadeti početnici +47 kg, te je osvojio 2. mjesto.

Mauro Mavračić je nastupio u disciplini Point fight, mlađ kadeti -37 kg, te je osvojio 1. mjesto.

Fran Grubiša je nastupio u disciplini Point fihgt, mlađi kadeti -37 kg, te je osvojio 2. mjesto.

Fran Grubiša je nastupio u disciplini Point fight, mlađi kadeti -42 kg, te je osvojio 2. mjesto.

Matej Žamarija je nastupio u disciplini Point fight, mlađi kadeti -47 kg, te je osvojio 1. mjesto.

Dora Matić je nastupila u disciplini Point fight, mlađe kadetkinje -28 kg, te je osvojila 2. mjesto.

Maša Širanović je nastupila u disciplini Point fihgt, mlađe kadetkinje -47 kg, ali je nažalost ostala bez medalje.

Paola Matić je nastupila u disciplini Point fight, mlađe kadetkinje +47 kg, te je osvojila 1. mjesto.

Veronika Vukušić je nastupila u disciplini Point fight, mlađe kadetkinje +47 kg, ali je nažalost ostala bez medalje.

Matija Hmelina je nastupio u disciplini Point fight, stariji kadeti -57 kg, ali je nažalost ostao bez medalje.

Lovro Žamarija je nastupio u disciplini Point fight, stariji kadeti -69 kg, te je osvojio 1. mjesto.

Lovro Žamarija je nastupio u disciplini Point fight, stariji kadeti +69 kg, te je osvojio 1. mjesto.

Fabijan Širanović je nastupio u disciplini Point fight, stariji kadeti +69 kg, te je osvojio 2. mjesto.

Ana Maretić je nastupila u disciplini Point fight, starije kadetkinje -42 kg, te je osvojila 1. mjesto.

Ana Maretić je nastupila u disciplini Point fight, starije kadetkinje -46 kg, ali je nažalost ostala bez medalje.

Fabijan Širanović je nastupio u disciplini Point fight, juniori -94 kg, te je osvojio 2. mjesto.

Vilim Uremović je nastupio u disciplini Point fight, seniori -79 kg, te je osvojio 2. mjesto.

Fabijan Širanović je nastupio u disciplini Light contact, stariji kadeti +69 kg, te je osvojio 1.mjesto.

Vilim Uremović je nastupio u disciplini Light contact, seniori -74 kg, te je osvojio 1. mjesto.