Lijepe teniske vijesti iz Velike Gorice i Samobora

Mladi jaskanski tenisač Viktor Bacan, nedavno je nastupio na svom prvom turniru i odmah osvojio srebrnu medalju. Na Otvorenom prvenstvu Velike Gorice za tenisače do 9 godina, član jaskanskog teniskog kluba Gem, debitirao je na turnirskom natjecanju i u konkurenciji 12 mladih hrvatskih tenisača zauzeo drugo mjesto.

Viktor tenis trenira posljednje tri godine u teniskom klub Gem pod okriljem trenera Siniše Gorupa.

A njegov klupski kolega Marko Bradvić, nakon što je zaustavljen u osmini finala Prvenstva Hrvatske do 14 godina u Zadru, nastupio je i osvojio drugo mjesto u Samoboru na Županijskom natjecanju osnovnih škola Zagrebačke županije. Na natjecanju je Marko u jakoj konkurenciji tenisača cijele Županije osvojio srebro, a uz njega, jaskansku Osnovnu školu predstavljao je i Jan Erben.