Jaska i okolicaVijesti

Lijepi rezultati Klinčaselskih mažoretkinja na Državnom prvenstvu

Osim senzacionalnih Svetojanskih, na 23. Državnom prvenstvu mažoretkinja koje je održano u Jastrebarskom, nastupile su i lijepe rezultate zabilježile i Klinčaselske mažoretkinje.

One su sudjelovale u formacijskom i neformacijskom dijelu natjecanja kategorije štap i palica, a u najjačoj kategoriji seniorske su bile  5. od 10 ekipa, a Vikorija Ječić (u kategroiji seniorski solo) osvojila je brončanu medalju. U kategoriji palice Klinčaselske mažoretkinje su postale viceprvakinje Hrvatske, a s kadetskom formacijom štap su osvojile su 4.mjesto u konkurenciji od 9 ekipa. Mia Lojen je osvojila 8. mjesto u kategoriji kadetski solo. Klinčaselske su mažoretkinje  kategorijama “Prvi i Viši korak“, a to su najmlađe članice – osvojile 15 medalja.

Nakon pauze slijede im pripreme za Europsko prvenstvo koje će su u kolovozu održati u francuskoskom Agenu.