Međunarodni judo turnir ‘Jaska 2018.’ potukao sve rekorde | foto, audio

Jastrebarsko i Judo klub Jaska za vikend su u sportskoj dvorani jaskanske Osnovne škole bili domaćini “19. međunarodnom judo Kupu Jaska 2018.”. Na turniru je nastupilo 560 natjecatelja iz 37 klubova s područja Hrvatske, Slovenije te BiH, a domaći judo klub Jaska osvojio je 20 odličja.

Zlatne medalje osvojili su Vigo Fabijanić i Matej Kuharić, srebrom su se okitili: Luka Ribarić, Josip Petković Fajnik, Adam Blažek, Vito Balija, Sven Lencur, Gabrijela Stepinac, Krunoslav Tomašević, Robert Kazić i Elin Bartaković, dok su bročane medalje za judo klub Jasku osvojili Nina Desović, Marko Malezija, Mila Bal

oban, Dominik Cerar, Josip Stipić, Kristian Kovačić, Filip Čolak, Iva Žalac i Maria Petković Fajnik.

Turnir je otvorio Marko Gvozdanović, tajnik gradske Sportske zajednice koja je dobila dvije zahvalnice za pomoć u radu kluba, a nakon službenog otvorenja održana je i minuta šutnje za pokojnog Josipa Koščaka Čeru, jednog od prvih članova kluba.

Nakon turnira naš reporter Zdenko Vuković razgovarao je s predsjednicom judo kluba Jaska Teom Tandarić: