Oglašavanje

Nika Markulin briljirala na Sakura Cupu, slijedi Prvenstvo Hrvatske

Mlada jaskanska judašica Nika Markulin briljirala je i na subotnjem Sakura Cup-u u Svetoj Nedelji, gdje je osvojila zlatnu medalju, te proglašena i najboljom natjecateljicom u svojoj kategoriji.

Na ovom je turniru, inače, nastupilo više od 340 natjecatelja iz 5 zemalja (Hrvatske, Slovenije, BiH, Austrije i Ukrajine), a boje Judo kluba Jaska branilo je 13 natjecatelja. Osim zlatne Nike, njih je još petero osvojilo medalje. Srebrnu medalju osvojila je Gabrijela Stepinac, a broncu: Emily Reščić, Elin Bartaković, Paola Kuharić i Sven Lencur. Peto mjesto zauzeli su Valentino Tandarić i Lana Ribarić, a sedmo Viktor Stepinac i Kim Bartaković.

Sljedeći vikend Judo klub Jaska nastupa na Prvenstvu Hrvatske za dječake i djevojčice do 14 godina i juniore.