Nogometne pripreme pri kraju, razgovarali smo s trenerom i predsjednikom Kupinca

audio

Prijateljsku nogometnu utakmicu jučer su na Centrali odigrali Jaska i Kupinec, a završilo je neriješeno, 1:1. Susret plavih iz Jaske i bijelo-crvenih iz Kupinca više je nalikovao ligaškom nego pripremnom dvoboju, u kojem su se Jaskanci vrlo dobro suprotstavili protivniku iz višeg ranga. Poveli su domaćini preko Smičiklasa u 60. minuti, dok je konačnih 1:1 postavio Juratović u posljednjoj minuti.

Nakon utakmice zadovoljniji je mogao biti domaći trener Damir Katovčić, dok je trener gostiju, inače jedna od najvećih legendi Jaske – Stjepan Pepa Pušćak, za naš radio izjavio:

Zdenko Vuković od trenera Pušćaka doznao je još neke stvari, između ostalog i kako teku dosadašnje pripreme:

Nakon utakmice Jaska – Kupinec, sugovornik Zdenko Vukoviću bio je i čelni čovjek nogometnog kluba Kupinec: