Pripremne utakmice | Kupinec slavio, Vinogradar i Jaska remizirali

U susretu 2. kola skupine B Memorijala “Drago Parać”, nogometaši Vinogradara odigrali su s Kustošijom neriješeno 1:1. Povela je Kustošija iz kaznenog udarca u 67. minuti, a bod zelenima donio je Ivkovčić u 83. minuti. Prije posljednjeg, trećeg kola u skupinama, vodi Kustošija s četiri boda, Maksimir i Dugo Selo imaju po tri, a Vinogradar jedan. Sljedeću utakmicu, u kojoj će pokušati izboriti polufinale turnira koji se igra u sjećanje na preminulog predsjednika nogometnog kluba Dubrava, igrači Stjepana Gomerca odigrat će u srijedu s Maksimirom.

Kupinec pobijedio

U drugoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu, nogometaši Kupinca su u subotu u Karlovcu pobijedili momčad Ilovca rezultatom 3:1. Pogotke za Kupinec postigli su Juratović, Stefanović i Ivica Petković.

Jaska remizirala

I nogometaši Jaske odigrali su svoju drugu pripremnu utakmicu i to na gostovanju kod Blata, kluba koji se natkeče u Prvoj zagrebačkoj ligi. Završilo je bez pobjednika 3:3, a pogotke za Jasku postigli su Patrik Cipovec, Dominik Jurinić i Luka Mravunac. Spomenimo kako je to bio prvi seniorski pogodak 17-godišnjeg Patrika Cipovca za klub s Centrale.