Slavlja Vinogradara i Jaske, Jamnici i Krašiću po bod

Veterani Jaske odigrali prijateljski susret u Istri

Nogometaši Vinogradara stigli su do pobjede u sklopu Jedinstvene županijske lige. U 19. kolu gostovali su kod Turopoljca i slavili s minimalnih 1:0. Strijelac pogotka koji je zelenima donio bodove bio je Marinić u 14. minuti. Domaćini su ostatak utakmice jako pritiskali, no momčad Sanjina Lucijanića izdržala je sve pokušaje i osvojila važna tri boda.

Vinogradar sada nakon 19 kola ima 16 bodova i zauzima 15.mjesto u konkurenciji 18 ekipa. Vodeći je Samobor s 46 bodova.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Jaski nova tri, a Jamnici i Krašiću po jedan bod

U prvoj ovogodišnjoj službenoj utakmici na svom travnjaku, nogometaši Jaske su protiv Brdovca, puno teže od očekivanja, osvojili nova tri boda. Već u prvoj akciji Všetečka donosi prednost momčadi s Centrale, a Semeš u 28. minuti poravnava na 1:1. U 32. minuti vratar gostiju Grgac brani jedanaesterac Tandariću, a u 39. Semeš zabija za vodstvo gostiju. Početak nastavka donosi domaćoj momčadi novi šok kada u 47. minuti ponovno Semeš zabija nakon novog propusta u domaćoj obrani i rezultat je 1:3. Veliko iznenađenje je bilo na pomolu, no onda Jastrebovi počinju igrati bolje i uslijedio je veliki preokret. Najprije Všetečka u 52. glavom smanjuje na 2:3, a onda se u svega nekoliko minuta mreža Brdovčana trese još tri puta. Strijelci su bili Tandarić u 69., Stipić u 70. i Všetečka u 73. za konačnih Jaska – Brdovec 5:3.

U istoj ligi, Prvoj županijskoj zapad, Krašić i Jamnica su igrali također na domaćim terenima i osvojili po bod. Krašić je ugostio lidera Zrinskog i odigrao 2:2, a Jamnica je u Pisarovini dočekala Bestovje u utakmici koja je završila 1:1. Klinčaselska Mladost je gostovala kod Bregane i doživjela poraz 4:2.

Na ljestvici vodi Zrinski s 47 bodova, ispred Bregane koja ima 45 i Tigra iz Rakitja koji je na 41 bodu. Četvrta je Jaska s 37 bodova, Jamnica je 8., Krašić 14., a Mladost Klinča Sela 16. u konkurenciji 18 momčadi.

U 2. ŽNL poravnati na vrhu

Veterani Jaske uspješni

Protekli vikend je veteranska momčad NK Jaske provela na pripremama u Istri i odigrala prijateljsku utakmicu protiv tamošnjih vršnjaka iz NK Istra Tar.

Jaskanci su uvjerljivo slavili s 4:1, dvostruki strijelac bio je Vlašić, dok su po jedan pogodak zabili Golubić i Vulić, obojica prvijence u dresu veteranske momčadi Jaske.