STK JASKA | Četiri medalje za najmlađe natjecatelje, seniorkama ligaška pobjeda

Nove vijesti o uspjesima majmlađih kategorija stižu iz stolnoteniskog kluba Jaska. Naime, čak četiri treća mjesta, odnosno brončane medalje, osvojili su mladi jaskanski stolnotenisači – Viktorija Oslaković, Matija Matešić, Victoria Pustaj i Mihael Matešić.

U Donjoj Stubici je održan Otvoreni turnir Regije srednja Hrvatska, ujedno i Otvoreni turnir Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije te 49. Cup Stubice.

Najmlađa, Viktorija Oslaković, broncu je osvojila u kategoriji klinceza, Matija Matešić u kategoriji klinaca, Victoria Pustaj bila je treća u kategoriji najmlađih kadetkinja, a Mihael Matešić u kategoriji mlađih kadeta.

Seniorkama derbi u Dugom Selu

Seniorke stolnoteniskog kluba Jaska gostovale su u Dugom Selu kod istoimenog domaćina u prvom kolu proljetnog dijela 1. Hrvatske stolnoteniske lige za žene.

U derbi susretu, koji je obilovao odličnim potezima i dramatičnim preokretima, Jaskanke su nakon više od 3 sata borbe slavile rezultatom 4:2. Tako su se jaskanske stolnotenisačice u potpunosti revanširale domaćoj ekipi za poraz iz jesenskog dijela kada su dugoselske igračice pobijedile rezultatom 4:3 pa su sada s boljim međusobnim omjerom stigle na treće mjesto ligaške ljestvice.

U nastavku natjecanja djevojke stolnoteniskog kluba Jaska gostovat će u Istri gdje ih očekuje susret s vodećom ekipom lige – stolnotenisačicama Vrsara.