U Pisarovini odigrani turniri mlađih i starijih pionira

Proteklog vikenda u sklopu pisarovinskog 5. Memorijalnog turnira mladeži “Ivica Rožić – Roki” odigrani su turniri u nogometnim kategorijama pionira. Tako je u subotu, među mlađim pionirima, prvo mjesto osvojila ekipa Axenture iz Samobora, drugi su bili igrači NK Stupnika, treća je bila Nogometna škola Bela Krajina Črnomelj, dok su četvrto mjesto zauzeli mlađi pioniri NK Vinogradar 2.

Dan kasnije, u nedjelju, snage su odmjerili stariji pioniri, a u konkurenciji 18 ekipa najbolja je bila MNK Good Times Pizzeria Erdödy koja je u finalu pobijedila ekipu NK Jaska 1. U borbi za broncu domaća Jamnica slavila je nad Ilovcem. Najbolji igrač kod starijih pionira bio je Duje Korač iz ekipe Good Times, najbolji vratar Leon Puškarić iz Jamnice, a najbolji strijelac Josip Obradović iz NK Jaske.