Uspjesi mladih jaskanskih nogometaša u Sloveniji i Prelogu

Prstići nogometnog kluba Jaska, dječaci 2011. godište, osvojili su 4. mjesto na nedavnom međunarodnom turniru u slovenskim Medvodama. Mihael Filipović proglašen je najboljim golmanom svoje kategorije, a trener mladih jaskanskih nogometnih nada je Danijel Slavić.

Ekipa “Dječji nogomet” iz Jastrebarskog, osvojila je 3. mjesto u kategoriji U14 na velikom turniru mladih nogometaša koji je održan u Prelogu. Taj grad u Međimurskoj županiji, udaljen 100-tinjak kilometara od Jaske, bio je domaćin natjecanja na kojem je nastupilo više od tisuću malih nogometaša u dobi od 6 do 14 godina i koji su se nadmetali u šest starosnih kategorija. U nastarijoj, onoj do 14 godina, ekipa “Dječji nogomet” iz Jastrebarskog osvojila je treće mjesto, a iz njihove ekipe dolazi i najbolji strijelac kategorije, a to je Josip Perković. Trener ekipe je Goran Obradović.