Veterani NK Jaske poraženi u finalu

Veterani nogometnog kluba Jaska doživjeli su poraz u finalu doigravanja za prvaka veterana Nogometnog saveza Zagrebačke županije.

Bolji od Jaskanaca, nakon izvođenja kaznenih udaraca, bili su vršnjaci Mladosti Obrezine. Finale se igralo jučer u Velikoj Gorici na jednu utakmicu u kojoj je nakon regularnih 90 minuta rezultat bio 1:1, a potom su veterani Mladosti Obrezine bili uspješniji u izvođenju penala s 4:2.

Veterani Jaske su poveli pogotkom Anđelka Vlašića u 48. minuti, a ‘Mladostaši’ su izjednačili pred sam kraj susreta. Jaska je ostavila vrlo dobar dojam, čak i bolji od Mladosti, no pehar pobjednika za prvaka veterana Nogometnog saveza Zagrebačke županije otišao je u Obrezinu.

Veteranima Jaske ovo je bilo četvrto uzastopno županijsko finale i po treći puta osvojeno drugo mjesto, uz titulu prvaka iz 2018. g.

Za Jasku su nastupili: Jurić, Kopić, Falica, Lafter, Bubanović, Cipovec, Šoić, Jalšovec, Čunko, Šelebaj, Vlašić (Trumbetić, Sablić, Mesić, Obradović, Golešić, Krga)