Jaska i okolicaSportVijesti

Vinogradar preuzeo vrh 3. HNL zapad

Nogometaši Vinogradara, koji se ove sezone natječu u 3. Hrvatskoj nogometnoj ligi – Zapad, jučer su zabilježili još jednu pobjedu i preuzeli vodeće mjesto na ljestvici. Na stadionu u Mladini igrači trenera Stjepana Gomerca ugostili su nogometaše Rijeke B i deklasirali ih sa čak 5:0! Vinogradar je poveo već u 12. minuti utakmice pogotkom Željka Štuleca, a u 16. minuti gostujući Vizinger dobiva svoj već drugi žuti, odnosno crveni karton. Iskusna momčad poput Vinogradara tu je ponuđenu priliku itekako znala iskoristiti i mrežu gostiju u prestalom dijelu utakmice napunila do vrha. Mario Povrženić u 33′, Marko Ristovski u 51′, te Domagoj Abramović u 87′ i Nikola Bucković u 89. minuti bili su strijelci za konačnih 5:0.

Svih 5 pogodaka za “zelene” postigli su različiti strijelci

Nakon 5 odigranih kola vodeći je upravo Vinogradar s 11 osvojenih bodova, a prate ga Samobor i Novigrad s istim brojem bodova, ali lošijom gol razlikom. U sljedećem kolu, u subotu, Vinogradar gostuje kod posljednjeplasiranog Stupnika.