Vinogradaru drugo, a Jaski treće mjesto na turniru prstića i limača

Proteklog vikenda održan je nogometni turnir prstića i limača pod nazivom “NK Vinogradar 2019.”

Mladi nogometaši, starosti do 9 i do 11 godina, tijekom subote i nedjelje nastupali su na glavnom terenu NK Vinogradara u Mladini, a najboljima su se pokazali limači Zeline i prstići Sesveta. Od lokalnih mladih snaga, u konkurenciji limača odnosno nogometaša do 11 godina, domaća ekipa Vinogradar 1 zauzela je drugo mjesto, dok je u kategoriji prstića, igrača do 9 godina, ekipa NK Jaske zauzela treće mjesto.

Dodajmo kako je za turnira limačima Vinogradara uručen pehar za osvojeno prvo mjesto u Nogometnom središtu Jastrebarsko koje su osvojili vrlo uvjerljivo sa 21 pobjedom u isto toliko utakmica.

Dodjelu pobjedničkih pehara i medalja u Mladini, tradicionalno su uveličale Svetojanske mažoretkinje, a cijeli turnir protekao je u pravoj sportskoj atmosferi. Organizator, nogometni klub Vinogradar, za sljedeću godinu najavio je još jači turnir.