Još jedna državna medalja za jaskanski karate, Volarić brončani

Karlo Volarić, natjecatelj karate kluba Jastreb osvojio je brončanu državnu medalju u Rijeci gdje je za vikend održano karate Prvenstvo Hrvatske u borbama za kadete, juniore i mlađe seniore.

Karlo Volarić broncu je osvojio u kategoriji mlađih seniora borbe do 84 kg, a od jaskanskih karatista na Prvenstvu Hrvatske nastupili su još Luka Vućinić u kategoriji mlađi seniori borbe do 75 kg i Marko Kovačević u kategoriji kadeti borbe preko 70 kg.

“Čestitamo Karlu na ovom za nas izuzetnom rezultatu u kategoriji koja je vrlo zahtjevna i teška. Ovim uspjehom naš klub osvojio je već četvrtu medalju ove godine na Prvenstvu Hrvatske.” – poručili su iz karate kluba Jastreb.

Podsjetimo, vikend ranije, zlatne državne medalje osvojili su Ivano Jeličić i Helena Bašić, a broncu Vitali Ivan Stojković.

Iz karate kluba Jastreb također najavljuju, ukoliko im situacija s koronavirusom bude dozvoljavala, pripreme za ekipne nastupe u borbama kadeta, juniora i seniora na predstojećem Prvenstvu Hrvatske.