JastrebarskoSport

Sportska sekcija Udruge K.A.O.S. uspješna u Nedelišću

Sportska sekcija Udruge K.A.O.S ponovo je postigla izuzetno dobre rezultate na prestižnom gimnastičkom natjecanju “Aton kup” u Nedelišću.

U subotu se u nacionalnom gimnastičkom centru Aton u Nedelišću kraj Čakovca, po sedmi put održao “Aton kup”, prestižno gimnastičkom natjecanje na kojem je sudjelovalo preko 400 gimnastičarki i gimnastičara iz cijele Hrvatske. Natjecanje je održano u šest kategorija, a u ekipnom dijelu u tri kategorije, a članice sportske sekcije, odnosno gimnastičarke jaskanske Udruge K.A.O.S. osvojile su 5 odličja, tri u ekipnom i dvije u pojedinačnoj:

2. mjesto u kategoriji od 5.-8. razred i starije (u sastavu Leona Jerčinović, Iva Blažinčić, Petra Kovačić, Ema Kunović, Luana Šeperić, Matea Fratrić, Mia Kamenjašević i Leticija Luter)

3. mjesto u kategoriji 4. razredi (Ira Kupina, Margareta Razum i Hanna Kokot)

POGLEDAJTE I OVO:  Veterani Jaske deklasirali Zaprešićane i plasirali se u finale Kupa

3. mjesto u kategoriji „predškolci“ u kojoj su se natjecale Mia Mrakužić, Iskra Makarun i Eva Draženović.

Individualna odličja osvojile su Leona Jerčinović, koja je u kategoriji 8. razred i starije osvojila 1. mjesto, te Iva Blažinčić kojoj je pripalo 2. mjesto u kategoriji sedmih razreda.