U trendu

Rubiniću nakon pobjede na Plitvičkom maratonu, pripala i utrka na 14 km na Sljemenskom

Na prošlonedjeljnom Sljemenskom maratonu, ove godine održanom u novom ruhu na novoj stazi, odlične rezultate zabilježio je atletski klub Jastreb 99. Njihov natjecatelj, Kristijan Rubinić, na utrci na 14 km, ponovno je briljirao osvojivši prvo mjesto u vremenu 1:04 h.

Na utrci od 14 km još su nastupili Krešimir Jergović s vremenom 1:44 h, Krunoslav Kokot s identičnim vremenom te Tajana Valentić koja je završila u vremenu 2:08 h.

Iz atletskom kluba Jastreb 99 poručuju kako je utrku dodatno začinio njihov član, neuništivi Stjepan Jandrečić otrčavši 42 km u vremenu 5:52 h.

U kakvoj zavidnoj formi je Kristijan Rubinić, najbolje svjedoči podatak da je u relativno kratkom periodu ostvario tri pobjede.

Nakon što je slavio u Jaski na polumaratonu, pobijedio je i na 36. Plitvičkom maratonu u vremenu 2:45:12 h, a sada i na 14 km utrci Sljemenskog maratona.