Jaska i okolicaSportVijesti

Veterani NK Jaske uz hattrick Sablića protutnjali kroz Zaprešić!

Veteranski sastav nogometnog kluba Jaska zabio je u Kupljenovu kraj Zaprešića poker golova “vršnjacima” iz NK Zaprešića i upisao pobjedu 4:2! Više od pola posla Jaskini su veterani obavili već u prvoj utakmici, no još ih 90 minuta uzvrata (Centrala, 8.9.) dijeli od plasmana u polufinale Doigravanja za prvaka veterana Nogometnog saveza Zagrebačke županije.

Momčad Ivice Stinčića već se nakon 3 minute igre našla u rezultatskom deficitu, no to ih nije nimalo obeshrabrilo. Na krilima Sablića (2 pogotka) i Obradovića već do poluvremena okreću rezultat na 3:1 u svoju korist, a u drugom poluvremenu Sablić sa svojim trećim pogotkom zapečačuje sudbinu Zaprešićana. Do kraja utakmice domaći, za koje je u početnom sastavu zaigrao i 36-godišnji bivši dinamovac Tomislav Gondžić, zabijaju još jedan pogodak kojim zadržavaju kakve-takve nade pred uzvrat, koji se igra na Centrali, u četvrtak 8. rujna.

POGLEDAJTE I OVO  Danas proslava polustoljetnog jubileja Gradskog kazališta Jastrebarsko

Kupljenovo, stadion NK Zaprešića:

VNK Zaprešić – VNK Jaska  2:4

1:0 Mihić (3′), 1:1 Sablić (5′), 1:2 Obradović (26′), 1:3 Sablić (39′), 1:4 Sablić (60′), 2:4 Marković (70′)

Momčad veterana NK Jaske utakmicu je započela u sljedećem sastavu:

Ivan Stanko (kap.) –  Marcel Kopić, Hrvoje Lafter, Petar Bubanović, Igor Priselac – Vedran Falica, Damir Katovčić, Andrey Cipovec, Nino Sablić – Goran Obradović, Goran Golešić.

Trener Ivica Stinčić na klupi je imao sljedeće adute: Matija Krga, Mario Mesić, Saša Dužić, Mario Jalšovec, Marinko Smolčić, Mario Čunko i Anto Stipić.

Uzvrat je, kao što smo rekli, na rasporedu sljedeći četvrtak, a ukupni pobjednik ovog duela u polufinalu će ići na noge veteranima NK Vrbovca. U drugom polufinalu snage će odmjeriti VNK Top Kerestinec i VNK Mladost Obrezina.

POGLEDAJTE I OVO  Promocija knjige za mlade 'Dvije crte – plavo' autorice Rosie Kugli | audio

Ukupni pobjednik u ovom kvintetu klubova, postat će veterenski prvak Nogometnog saveza Zagrebačke županije!