Domaći poraz ekipe s Centrale, donosimo sve nogometne rezultate

Redovno peto kolo odigrano je u srijedu u Jedinstvenoj županijskoj nogometnoj ligi, nominalno petom rangu hrvatskog nogometa. U toj ligi nastupa i ekipa Jaske Vinogradara koja je na domaćem terenu doživjela poraz. S minimalnih 1:0 tri boda je odnio Naftaš u Ivanić, a jedini pogodak postigao je Čuni u 3. minuti utakmice. Susret je pred 100-tinjak gledatelja na stadionu Marijana Bradvića Mare obilježio težak sudar glavama domaćeg kapetana Ivana Borkovića i gostujućeg Ivana Miličevića u 37. minuti, nakon kojeg su obojica odvezena kolima hitne pomoći na daljnju obradu.

U drugom poluvremenu igrači Jaske Vinogradara igrali su i bez isključenog Martina Borkovića, ali su ipak u 75. minuti imali idealnu priliku doći do remija iz kaznenog udarca, no Prežgaj je bio neprecizan pa je Naftaš Ivanić odnio pobjedu 1:0.

Na ljestvici vodi Turopoljac s maksimalnih 15 bodova, a slijede Vatrogasac, Polet i Naftaš sa po 10 bodova. Jaska Vinogradar je u konkurenciji 16 momčadi na 12. mjestu s 4 boda nakon 5 odigranih kola.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Tri kola su iza nogometaša u Prvoj županijskoj ligi zapad.

Drugo kolo je iza nogometaša u Drugoj županijskoj ligi zapad u kojoj nastupa 5 ekipa sa šireg jaskanskog područja. Ostvareni su sljedeći rezultati:

Sveta Jana – Pribić 2:0, Samoborski Otok – Bestovje 3:1, Donja Kupčina – Croatia Pojatno 4:2, Kupinec – Zdenčina 0:6.

Na ljestvici nakon dva kola vodi Samoborski Otok sa 6 bodova, a slijede Zdenčina i Donja Kupčina sa po 4 boda.

Treće kolo odigrano je u malonogometnoj ligi, a zabilježeni su ovi rezultati:

Prigorac – Goli Vrh 3:6, Good Times Jastrebarsko – Slavetić 7:2, Lučelnica – Bratina 8:4, Gornja Zdenčina I – Čeglji 5:3, Guci – Gornja Zdenčina II 11:4.

Na ljestvici vode Gornja Zdenčina I i Good Times Jastrebarsko s maksimalnih 9 bodova nakon tri kola.

Odigrane su i dvije utakmice osmine finala malonogometnog kupa.

U Slavetiću su igrali Slavetić i Guci a završilo je 4:3, dok je u Donjoj Zdenčini Goli Vrh s 3:2 bio bolji od ekipe Good Times Jastrebasrsko.

To znači da će se u listopadu u četvrtfinalu susresti:

Lučelnica – Gornja Zdenčina I

Goli Vrh – Bratina

Prigorac – Slavetić

Čeglji – Gornja Zdenčina II

Nogometni veterani su odigrali četvrto kolo u kojem je najviše pažnje izazvao derbi susret na Centrali u kojem je ekipa Jaske Vinogradara ugostila aktualne prvake Zrinski iz Ozlja.

Gosti su slavili s 2:0 te tako sami zasjeli na vrh ljestvice s 12 bodova nakon 4 kola, a Jaska Vinogradar je prvi pratitelj s 9 bodova, isto koliko na kontu imaju veterani Dinamo Okića uz utakmicu manje.

Evo i svih rezultata 4. kola veteranske lige Nogometnog središta Jastrebarsko:

Domagović – Mladost Klinča Sela 1:1, Čeglje – Pribić 4:1, Sveta Jana – Zdenčina 0:1, Mladost Brezarić – Kupinec 5:3, Jaska Vinogradar – Zrinski Ozalj 0:2.