NK JASKA VINOGRADAR | Debitirao novi trener Sanjin Lucijanić

"Sve se u životu postiže s poštenjem i u tom smjeru ćemo ići"

Nogometaši Jaske Vinogradara jučer su na domaćem terenu odigrali utakmicu županijskog kupa protiv trećeligaša Bistre, u kojoj su se Jastrebovi pod vodstvom novog trenera hrabro suprotstavili kvalitetnijem protivniku, no na kraju je Bistra slavila s 3:1. Dojmove je s nama nakon svog trenerskog debija na klupi seniora podijelio Sanjin Lucijanić:

Osim u jučerašnjoj utakmici, novi trener govori i opširnije o svojoj trenerskoj karijeri te o ciljevima Jaske Vinogradara.

JASKA VINOGRADAR – BISTRA 1 : 3

JASTREBARSKO – Stadion Marijan Bradvić Mara. Gledatelja 60. Sudac: D. Cikojević (Sveta Nedelja). Pomoćnici: Rešetar i Kupres (oba Samobor).

STRIJELCI: 0:1 – Atlija (38′), 0:2 – Kunštić (41′-11m), 1:2 – Borovec (43′), 1:3 – Lovrić (70′).

JASKA VINOGRADAR: Braje, Borovec (od 68. Mesic), Novosel, L. Mravunac (od 73. Kordić), To. Nad, Tv. Nad (od 86. Vidas), Vračević (od 86. Pintarić), Vulje, Miljević, M. Borković (od 86. Cipovec), M. Mravunac. TRENER: Sanjin Lucijanić.

BISTRA: Zorc, Fr. Lučak (od 62. Vodopijak), Brezec, Kukec (od 46. Fi. Lučak), Budimir (od 46. Božić), Jakopić, Šinko, Atlija (od 79. Škarica), Kunštić (od 46. I. Grozdek), Lovrić, Babić (od 62. A. Grozdek). TRENER: Damir Grlić.

IGRAČ UTAKMICE: Mateo Lovrić.

Jaskanci su se vrlo dobro suprotstavili kvalitetnijim gostima iz Bistre. Gostujuća momčad imala je inicijativu, brži i tečniji protok lopte, ali viđeno u devedeset minuta igre nije sugeriralo nadmetanje vrlo dobrog trećeligaša i solidnog petoligaša. Domaća momčad se hrabro borila i dobro zatvarala koridore prema svojim vratima, no ipak su Bistrani pri kraju prvog dijela došli do dva pogotka prednosti. Ubrzo Borovec glavom smanjuje na 1:2 i vraća Jastrebove u igru. Domaći su se dobro držali i u nastavku. Imali su par situacija iz kojih su mogli postići barem još jedan pogodak, a gosti su u 70. minuti pogotkom Lovrića riješili svaku dvojbu oko pobjednika. Kad sve zbrojimo i oduzmemo, kvalitetniji suparnik prošao je dalje, a debitant na klupi Jastrebova Sanjin Lucijanić ima na čemu graditi optimizam nakon svoje premijere. Dojam koji su Jastrebovi ostavili bolji je od očekivanja, no pravi ispiti tek slijede, a prvi je već u subotu kod Klasa u Mičevcu. (tt)